Екологи зізналися, за фактичною чисельністю яких тварин слідкуватимуть, під час обліку, найприскіпливіше

50846500_1055223931328287_1533413619432161280_oНа Івано-Франківщині розпочинається проведення обліків диких тварин. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області на своїй сторінці у Фейсбук.

Завершився сезон полювання 2018-2019 років. З 01 лютого 2019 року користувачі мисливських угідь Івано-Франківської області приступають до проведення щорічних обов’язкових обліків диких тварин. Такий захід здійснюється з метою забезпечення раціонального та невиснажливого використання державного мисливського фонду області, встановлення об’єктивних лімітів добування (відстрілу, відлову) мисливської фауни в сезоні полювання 2019-2020рр. Під час обліку визначається чисельність тварин та місця їх перебування на території господарств, розраховуються норми добування на наступний мисливський сезон.

Фахівці Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області здійснюватимуть контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства та епізоотичною ситуацією під час проведення обліків фауни, а також проводитимуть перевірки щодо контролю за охороною тваринного світу в межах мисливських угідь та на територіях об’єктів природно-заповідного фонду області. Особлива увага приділятиметься відповідності фактичної чисельності оленя благородного, кабана дикого, козулі європейської, зайця-русака та інших мисливських тварин до оптимальної чисельності, визначеної матеріалами мисливського впорядкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *