Фахівців єгерської служби лісгоспів Буковини переекзаменовуватимуть

Дотримання лісівниками краю правил проведення полювань, поводження зі зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин аналізували днями на нараді посадовці Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства та директори лісгоспів краю.

Як повідомив присутнім головний спеціаліст лісового відділу Управління Василь ГАВЮК, державною лісовою охороною лісгоспів краю та Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства станом з початку року виявлено 28 фактів порушень законодавства у галузі мисливського господарства і полювання. Відтак всі винні особи  притягнені до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 85 КУпАП. Сума штрафів, накладених на порушників, становить 11 570 грн. Всі кошти вже стягнені до бюджету.

Найбільше порушень виявила лісова охорона ДП «Сторожинецьке лісове господарство» – 9. Найгірше спрацювали співробітники  ДП «Хотинський лісгосп» та ДП «Путильський лісгосп» – по два виявлених адміністративних правопорушення.

 «Прикрий інцидент, що трапився на полюванні в мисливських угіддях Путильщини, викрив недоліки у підготовці єгерської служби краю. Працівниками обласного управління в ході ревізії організації полювання та перевірки документів виявлено ряд порушень проведення та підготовки до небезпечного відпочинку. Це, зокрема, і в оформленні ліцензії на відстріл диких тварин  та заповнення документації з техніки безпеки. Тож усім директорам краю у найкоротші терміни необхідно звернути увагу на фахову підготовку єгерської служби та розпорядників полювання», – заначив начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь ГОНЧАР.

Відтак незабаром буде організоване  навчання з фахівцями з питань дотримання вимог Положення про правила проведення полювань, поводження зі зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин. Лісівники також будуть моделювати різні ситуації, які можуть статися на полюванні. Лише після іспитів єгері будуть знову допущені до відповідальної роботи.

Джерело:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *