Force B1: Гвинтівка для тих, хто любить LEGO і Ruger 10/22

Забудьте про старі добрі однозарядки, якими ваш дід полював на зайців. Тепер на ринку з’явився новий хижак – Hammerli Arms Force B1. Ця швейцарська гвинтівка, про яку пишуть на сайті American Rifleman, начебто зібрана з деталей конструктора LEGO.

Hammerli Arms Force B1 – це щось середнє між снайперкою та дитячою іграшкою. Вона має унікальний затвор, який дозволяє міняти стволи, як шкарпетки. Хочете постріляти з .22 Long Rifle? Будь ласка! Набридло? Беріть ствол під .22 WMR і вперед, на полювання! Все це завдяки якійсь хитрій пружині, яка тримає ствол на місці. Здається, швейцарці занадто багато часу проводять у своїх банках, вигадуючи такі дивні механізми.

Але найцікавіше в цій “гвинтівці-трансформері” – магазини. Виявляється, Hammerli вирішили не винаходити велосипед, а просто взяли магазини від Ruger 10/22. Ну а що, навіщо напружуватись, якщо можна просто поцупити чужу ідею? До того ж, в комплекті йде якийсь дивний адаптер для магазинів .22 LR, який виглядає, як шматок пластиліну, прикріплений до магазину.

Але не будемо судити Hammerli надто строго. Все ж таки, вони намагалися зробити щось оригінальне. Наприклад, рукоятка затвора – це не просто шматок металу, а ціле витвір мистецтва з полімеру. Виглядає, як ручка від дитячого велосипеда, але, кажуть, дуже зручно лягає в руку. Головне, не забути, що червона точка на затворі – це не приціл, а індикатор того, що гвинтівка не готова до стрільби.

Ну і не можна не згадати про приклад Hammerli Arms Force B1. Він регулюється так, що навіть ваша бабуся зможе комфортно з неї стріляти. Хочете вищу щоку? Нема проблем, просто переверніть гумову вставку. Потрібно підігнати довжину? Тисніть на кнопку з буквою “Н” (мабуть, “Н” – це “Назад”) і витягуйте приклад, поки не знайдете свою улюблену позицію. І не забудьте про м’який гумовий затильник – він, звісно, не врятує вас від віддачі .22 LR, але хоч виглядає стильно.

Читайте також: Remington Model 700 CDL SF vs Tikka T3x Hunter: Карабіни для мисливців та захисників

Загалом, Hammerli Arms Force B1 – це дивна, але цікава гвинтівка. Вона ніби створена для тих, хто любить швейцарські ножі – багато функцій, половина з яких незрозуміло навіщо потрібна. Але якщо ви шукаєте щось незвичайне і готові платити за швейцарську якість – можливо, це ваш вибір. Головне, не забудьте прочитати інструкцію, перш ніж намагатися розібрати цей “конструктор” в полі.

Втім, все це лише наші враження від прочитаного. А ви що думаєте про Hammerli Arms Force B1? Може, вже тримали її в руках, або навіть стріляли з неї? Розкажіть нам у коментарях про свій досвід і враження від цієї незвичайної гвинтівки. Адже, як відомо, краще один раз спробувати, ніж сто разів прочитати чужі відгуки.

А ми тим часом будемо й далі шукати для вас цікаві новинки зі світу зброї. І хто знає, може наступного разу на тест потрапить якась справжня дивина, яка змусить Hammerli Arms Force B1 виглядати звичайнісінькою гвинтівкою. Тож слідкуйте за нашими публікаціями і не забувайте ділитися своїми думками в коментарях. Разом ми зробимо світ зброї цікавішим і різноманітнішим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *