У прикордонних лісах Самбірського району Львівської області встановлені фотопастки зафіксували присутність диких тварин – рисі, вовка та ведмедя, а також косулі.
Позначка: фотопастки
Українські прикордонники зафіксували значну активність хижих тварин у гірських районах на кордоні, що становить потенційну небезпеку для туристів та місцевих мешканців.
За минулий рік у Вінницькому надлісництві популяція європейських зубрів, що налічує 132 особини, поповнилася тринадцятьма новонародженими телятами, хоча п’ять тварин загинули від природного старіння.
На Вінниччині, Кіровоградщині та Черкащині користувачі мисливських угідь проводять традиційний “зимовий перепис” лісових мешканців. Масштабна робота з обліку тварин охоплює територію загальною площею понад 5,7 мільйонів гектарів мисливських угідь.
У мисливських господарствах Рівненської області стартував щорічний зимовий облік мисливської фауни, який триватиме протягом січня-лютого.
У національному парку Доньяна, одному з найвідоміших природних заповідників Іспанії, виявлено нову загрозу – браконьєрів з собаками.
Рідкісні кадри полювання рисей опубліковано на офіційній сторінці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника у facebook.
Лісівники Путильщини на фотопастку зафільмували двох зайців, які влаштували бійку на лісовій галявині.
На Семенівщині, серед зелених лісів та природних просторів, відбулося надзвичайно цікаве спостереження: лосина сім’я, яка мешкає в цьому регіоні, потрапила в об’єктив фотопастки.
Напередодні, разом з продуктами харчування та іншими необхідними речами Рівненська обласна організація Українського товариства мисливців і рибалок за власні кошти придбала і передала військовим фотопастки.
Днями прикордонники Чернівецького загону за допомогою сучасних технічних засобів виявили поблизу кордону поважного гостя. Дорослий ведмідь потрапив у поле зору спеціального обладнання серед ночі. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України. Господар Карпат неспішно здійснював своє патрулювання поблизу українсько-румунського кордону на ділянці відділу прикордонної служби «Красноїльськ». Варто зазначити, що
Відео з порятунком тварини опублікувало на сторінці у Фейсбук Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства. У повідомленні управління зазначається, що уже протягом декількох років у лісових масивах державних підприємств Івано-Франківського управління для спостереження за життям лісових мешканців та їх захисту від браконьєрів встановлено фотопастки. Такі технічні засоби спрацьовують на рух у
Для спостереження за життям лісових мешканців та захисту від браконьєрів в ДП “Конотопське лісове господарство” встановлено фотопастки. Про це повідомляє прес-служба державного підприємства. За допомогою фото пасток видно як звірі підгодовуються на підгодівельних майданчиках. Також фіксуються переміщення автомобілів та людей як вдень так і вночі. Фотопастки працюють в режимі автоматичної
Із значним ускладненням метеоумов погіршуються умови життєдіяльності диких тварин, зокрема харчування, травмування тварин до льодової кірки (так званого насту), підвищується фактор турботи та переслідування хижаками, браконьєрами. У зв’язку з цим тварини концентруються в місцях де можливе добування корму та є більш затишними. Це як правило є околиці населених пунктів, узбіччя