Фоторушниці зняли під кордоном із ЄС кабанів, козуль і плямистих оленів (ФОТО)

01В Анталовецькому лісництві на Ужгородщині водяться дикі козулі, плямисті олені та кабани. Пише Криниця мисливця з посиланням на Прес-службу Закарпатського ОУЛМГ.
Проте, навіть лісівникам Ужгородського лісгоспу та місцевим мешканцям з найближчих сіл не завжди щастить зустріти тут дичину, особливо таку полохливу, як козуля чи олень.02За словами директора ДП «Ужгородське ЛГ» Василя Кия, це привабить туристів, які захочуть побачити на власні очі цих красивих тварин. «Росту популяції плямистих оленів на Закарпатті посприяли лісівники Рівненщини, які відправили в нашу область та Харківську майже п’ятдесят молодих тварин з Білорусі», — додав Васіиль Кий.
А ось полювати можна на тварин тільки з фоторушницями, наголошують в Закарпатському ОУЛМГ.03 Тим більше, в сезон тиші. Василь Кий впевнений, що вирощування представників дикої фауни себе виправдало. Задоволені реалізацією цієї програми і екологи Закарпаття, адже вона позитивно впливає на збереження тварин, занесених до «Червоної книги України».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *