Іспит на отримання посвідчення мисливця у Франції можна складати з 15 років

Посвідчення мисливця у Франції

Знання полювання, а також глибоке усвідомлення питань безпеки є метою іспиту на отримання посвідчення мисливця у Франції, який можна складати з 15 років. В Україні, натомість, право на полювання в межах визначених для цього мисливських угідь мають громадяни України, які досягли 18-річного віку.

Полювання у Франції – захоплююче заняття для прихильників мисливської справи. Проте тут суворо стежать за дотриманням усіх правил, аби зберегти фауну та уникнути нещасних випадків під час полювання. Тому кожен бажаючий має скласти складний іспит та отримати офіційний дозвіл – посвідчення мисливця, – зазначають в Національній федерації мисливців Франції.

Іспит на звання мисливця у Франції складається з практичної та теоретичної частини. Практична частина містить 4 етапи, на яких перевіряють знання техніки безпеки під час поводження зі зброєю та вміння стріляти.

Перший етап – це проходження симульованої мисливської стежки з подоланням перешкод та стрільбою по мішенях. Деякі мішені iмiтують людину чи заборонений до відстрілу вид тварин. Тут оцінюється правильна реакція мисливця.

На другому етапі потрібно продемонструвати, як безпечно розташувати зброю у машині під час транспортування. Третій етап – стрільба по 6 мішенях з глини з мисливської рушниці. Одна мішень червона – символ забороненого виду. Четвертий етап передбачає стрільбу з гвинтівки по рухомій мішені, що імітує кабана.

За порушення правил чи створення небезпеки – відразу провал. Бали ставлять за безпечну поведінку та влучність. Загалом за практичну частину можна набрати 21 бал.

Після практики йдуть теоретичні запитання з тем: біологія тварин, правила полювання, закони про охорону природи, використання зброї. Обов’язкове запитання стосується безпеки – помилка тут означатиме провал усього іспиту. Максимум за теорію – 10 балів.

Аби отримати посвідчення мисливця, потрібно набрати 25 балів з 31 можливого.

Як бачимо, французькі органи суворо контролюють, аби на полювання ходили лише підготовлені та відповідальні громадяни. Адже мисливство – це задоволення, яке має бути безпечним як для тварин, так і для людей.

2 коментарі до “Іспит на отримання посвідчення мисливця у Франції можна складати з 15 років

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *