Кабмін перерозподілив 14,5 млн грн на наукові дослідження в рибній галузі: деталі рішення

Пресслужба Державного агентства України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм повідомила про збільшення видатків на наукову і науково-технічну діяльність у сфері рибного господарства. Згідно з повідомленням, це дозволить науковцям Інституту рибного господарства, екології моря та океанографії проводити дослідження на високому рівні з урахуванням кращих європейських та світових практик.

Однак, у новині відсутні конкретні суми, на які збільшено фінансування. Це викликає питання щодо прозорості та обґрунтованості такого рішення. Адже для розуміння масштабів і значимості цих змін важливо знати, про які саме суми йдеться.

Крім того, розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 березня 2024 р. № 255-р, на яке посилається новина, містить більш детальну інформацію. Згідно з ним, видатки споживання за програмою “Організація діяльності рибовідтворювальних комплексів та інших бюджетних установ у сфері рибного господарства” зменшено на 14 474 тис. гривень, а видатки розвитку за програмою “Наукова і науково-технічна діяльність у сфері рибного господарства” збільшено на аналогічну суму.

Виникає логічне запитання: чому ці кошти перерозподіляються саме зараз і за рахунок іншої важливої програми? Чи не призведе зменшення фінансування рибовідтворювальних комплексів до негативних наслідків для рибної галузі в цілому?

Безумовно, наукові дослідження є важливими для розвитку рибного господарства. Але для повноцінного розуміння ситуації громадськість потребує більш вичерпної та збалансованої інформації щодо прийнятих рішень та їх потенційних наслідків. Відсутність таких даних у офіційному повідомленні Держрибагентства залишає простір для сумнівів і породжує більше запитань, ніж відповідей.

Один коментар до “Кабмін перерозподілив 14,5 млн грн на наукові дослідження в рибній галузі: деталі рішення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *