Традиційне свято Губертівка-2024 у Болехові зібрало рекордну кількість учасників – більше 150 осіб, значну частину яких становила молодь.
Позначка: культура
Мисливський турнір із добування фазана серед власників лягавих, ретриверів, спанієлів та тер’єрів відбудеться 23 листопада 2024 року у Вінниці.
Вільнюський університетський шпиталь спільно з литовськими мисливцями ініціює благодійну акцію донорства крові “Мисливці донори” під час святкування Дня святого Губерта.
Відбулася презентація друкованої версії Кодексу українського мисливця, про це повідомляє Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь.
У Музеї історичних коштовностей України представлені унікальні золоті фігурки тварин, що є яскравими зразками скіфського звіриного стилю.
Сьогодні, 17 жовтня 2024 року, українські мисливці та всі любителі астрономії матимуть унікальну можливість спостерігати найбільший суперМісяць цього року, відомий як “Мисливський Місяць”.
Понад 520 тис. гривень на потреби української армії зібрали під час змагань зі стендової стрільби у суботу, 31 серпня, в місті Миколаєві Львівської області.
В Україні готуються до створення першого в країні музею ловецтва. Новий заклад розташується в Кам’янець-Подільській фортеці, яка входить до списку “Семи чудес України”.
В п’ятницю, 14 червня 2024 року місцеві мисливці візьмуть активну участь у святкуванні Дня міста Алітус. Організатором їхньої участі виступає Литовський союз мисливців Gamta.
Соколине полювання в Японії має багатовікову історію, що сягає корінням 4 століття, коли воно прийшло з Корейського півострова. Протягом багатьох епох це мистецтво розвивалося та збагачувалося самобутньою японською культурою, будучи прерогативою правлячого класу.
Ансамбль мисливської сигнальної музики “Лісові сурми” Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму отримав подяку від Департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації за участь в обласному конкурсі аматорських колективів “Україна – єдина країна”.
Стійкі вирази: “корабель ходить”, “художник пише”, “мисливець добуває”. Розкриваємо глибинні значення та етимологію.
“Істерія Козолупства!!!” Ще не повною мірою розпочалось нагінне полювання, а наші мисливські групи вже забиті фото з “троХфеями” З битими самками вагітних козуль!!! А гордості… Чому Ви тішетесь стрілки? Куди ми рухаємось панове? Серце крається!!! Стільки розмов про Європу, про культуру , про рух у перед, а мисливське суспільство так
З постійною періодичністю влада України пишається тим, як вона рятує фермерів та аграрну галузь то дотаціями, то зниженням податків, то низькими кредитами … з останніх сил, навіть за рахунок інших, не менш важливих галузей, не шкодуючи держбюджету. Адже, на думку можновладців, тільки птахофабрики та житниці – майбутнє нашої країни. Але
Минулого року польські мисливці відсвяткували 95-річчя своєї організації – Польського Союзу Мисливців (Polski Zwiazek Lowiecki, PZL). За свій довгий історичний шлях Польський Союз Мисливців, який об’єднує 123 тисячі мисливців, подолав багато труднощів та досяг значних успіхів, випередивши наші мисливські організації у багатьох питаннях. Польські мисливці навіть у найважчі економічні та