Купуючи нову книгу “Птах квітки сонця”, ви інвестуєте у перемогу України

Цієї осені вийшла нова книга мисливця та відомого автора Адріана Прокопенка – “Птах квітки сонця”. Як розповів Криниці мисливця сам автор, це книга про полювання на голуба припутня. Вона розрахована в першу чергу на мисливську аудиторію, адже містить багато корисної інформації та порад щодо цього захоплюючого виду полювання.

На думку Адріана, полювання на припутня має стати гідною альтернативою традиційному в Україні полюванню на качиних. Адже популяція припутня постійно зростає, а сам процес дуже цікавий і спортивний. Тож книга допоможе як початківцям освоїти цей вид полювання, так і досвідченим мисливцям удосконалити свої навички.

Однак Адріан вирішив, що книга має не лише розважати, інформувати, навчати, а й допомагати українській армії. – Один мій друг, військовий, який продовжує службу в місті Миколаїв, після важких травм при обороні України, з своїм братом пройшли курси і почали складати в вільний від бойових обов’язків час дрони-камікадзе, тратячи на це власні кошти, навіть взявши кредит! Це мене надихнуло, я вирішив посильно взяти в цьому проекті участь. Тим паче книга про птаха, а хлопці будують «птахів», які нищать окупантів, – розповідає деталі Адріан Прокопенко!

Дрони-камікадзе – дуже ефективна зброя проти російських окупантів. Кожен такий апарат здатен знищувати ворожу техніку на сотні тисяч чи навіть мільйони доларів. Тож навіть невеликі пожертви можуть суттєво допомогти нашій обороні. Якщо кожен українець долучиться і перерахує бодай скромні 20-50 грн, то разом ми зможемо зібрати кошти на велику кількість дронів.

Адріан закликає усіх небайдужих долучатися до збору коштів на дрони для української армії. Крім книги, можна зробити благодійний внесок за рахунком 4149605466544426 (Одержувач: Черняєв Віктор Миколайович).

– Навіть невеличка сума – це внесок у нашу спільну Перемогу, – підсумовує мисливець, автор книги!

2 коментарі до “Купуючи нову книгу “Птах квітки сонця”, ви інвестуєте у перемогу України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *