Леся Нікітюк показала, як випускала на волю фазанів у «Звірівському»

Ще влітку відома телеведуча Леся Нікітюк з командою тревел-шоу «Le Маршрутка» відвідала державне підприємство «Лісомисливське господарство «Звірівське». Там вона випускала на волю фазанів, яких лісівники вирощують у вольєрних умовах.

У відео зірка зізнається, що вражена і підприємством, і справою, над якою тут працюють, – збільшенням популяції та урізноманітненням видів птахів і тварин.

А ще пообіцяла обов’язково повернутися – так як дізналася, що у лісівників ще мега-багато крутезних еко-проєктів.

У ДП «ЛМГ «Звірівське» цього року загалом випустили у вільний простір 540 фазанів.

Також у господарстві на стадії відкриття сучасний мисливсько-рекреаційний комплекс, у який планується залучити в тому числі європейського мисливця.

Над заселенням фазанів на Волині державні лісомисливські та лісогосподарські підприємства працюють уже кілька років поспіль. Найактивніше – протягом останніх трьох. Птах комфортно приживається у наших умовах, тож практика продовжиться і надалі. Таким чином лісівники планують урізноманітнити місцеву фауну.

Цього року випускати на волю фазанів допомогали телевізійники, зокрема відома ведуча Леся Нікітюк.

“На стадії відкриття маємо сучасний мисливсько-рекреаційний комплекс, у який плануємо залучити в тому числі європейського мисливця, всі умови в нас мають бути відповідні”, – розповідає директор ДП «ЛМГ «Звірівське» Сергій Тишковець.
Також у господарстві почали вирощувати фазанів, які вже повністю адаптовані до українського середовища. Адже фазани активно гніздяться – як у вольєрі, так і на волі. У кожній кладці – від 7 до 14 яєць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *