Лисиця, яка виконує три бажання

Одного разу двоє мисливців вирішили піти на полювання на лисиць. Шукали вони їх довго і наполегливо, але безрезультатно. Вже на зламі дня, коли вони збиралися повертатися додому, з якогось куща вилетіла лисиця і мимоволі потрапила в поле зору мисливців.

Перший мисливець взяв на себе відповідальність та приготувався до пострілу. Однак у цей момент лисиця звернулася до нього і сказала: “Почекай, чоловіче! Я пропоную тобі угоду. Я виконаю твої три бажання, які збудуться, і ти відпустиш мене”.

Мисливець подумав і згодився на умови лисиці. Вона вислухала його три бажання, які той витратив на те, щоб отримати чималу кількість грошей, власний будинок та здоров’я на все життя. Потім лисиця зникла з поля зору, а мисливці повернулися додому.

На наступний день другий мисливець здивувався, коли побачив свого товариша знову на полюванні на лисиць. “Ти ж вже отримав усе, що хотів. Чому ти знову полюєш на лисиць? – запитав він”.

“Я знаю, що вона мене обдурила, але я просто не можу втриматися від того, щоб знову побачити цю розумну тварину!” – відповів перший мисливець з посмішкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *