Лісівники розповіли дітям, як розрахувати кількість корму щоб тварин підтримати у складний період, а не приручити (ВІДЕО)

14012019На Волині школярі допомагали лісівникам у справі підгодівлі диких тварин. Про це – у сюжеті Сфери-ТВ.

Директор господарства Сергій Тишковець зауважує, що представників фауни на території вистачає – найбільше водиться оленя плямистого, близько шестисот голів, тому турбуватися є про кого.

Основним завданням господарства, каже він, є охорона мисливських угідь та підгодівля диких тварин і птахів. Відповідно працівники регулярно заготовлюють корми та пильно стежать за пунктами годування.

Волинські школярі вже не першу зиму приїжджають із різними ласощами у лісомисливське господарство. Школярка Олександра розповідає, що її надихає атмосфера зимового лісу, до всього іншого це гарна нагода весело провести час з друзями.

Хоч побачити диких звірів вдається не завжди, головне, за словами школярів, – аби згодом лісовим мешканцям було чим посмакувати.

Лісівники ділилися з дітьми захоплюючими розповідями та допомагали дітям розрахувати кількість корму, адже тварин потрібно лише підтримати у складний період, а не приручити.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *