Єгер Лазещинського лісництва Іван Куриляк набирає сіно та снопи малини із спеціального кормосховища для підгодівлі диких тварин. Розповідає, аби кормосховище взимку було вщент заповнено сіном, впродовж цілого літа та осені проводиться його збір та заготівля.
Всього на підвідомчій території єгеря два таких кормосховища. Вони спроможні допомогти лісовим мешканцям перезимувати найлютіші морози. Цього року осінь видалась теплою, а тому косулі, кабани, олені та зайці не потребували занадто опіки лісівників. Однак починаючі з грудня, коли вдарили морози, єгері розпочали поповнювати запаси їжі у спеціальних годівницях.
Та не тільки одним сіном лісівники підгодовують місцеву фауну. Заготовляють також кукурудзу, картоплю, топінамбург ну й звичайно сіль. Як пригадує єгер з багатолітнім стажем Ярослав Дячук, популяція дикого звіра у лісах Рахівщини впродовж трьох десятиліть падала. Однак за останні роки ситуація змінилась, і не останню роль в цьому відіграє підгодівля лісових мешканців взимку.
Всього на території Ясінянського лісомисливського господарства розташовано десять кормоскладів. Впродовж цілої зими вони забезпечують їжею 50 годівниць. У свою чергу лісівники щодня обходять кожну годівницю, й де потрібно поповнюють запаси їжі.
Паралельно з підгодівлею, єгері стоять цілодобово на варті охорони дикої фауни. Зокрема цього року вже було проведено близько 60-ти рейдів, під час яких виявлено чотирьох порушників. На щастя браконьєри не зуміли вийти з трофеями, тому обійшлися адміністративними протоколами.