Позначка: Литва

У минулі вихідні в Литві вперше відбувся міжнародний чемпіонат з полювання на бобрів, у якому взяли участь близько 200 мисливців. Метою заходу було регулювання популяції бобрів, кількість яких в останні роки постійно зростає.

У Лаздийському районі Литви сталося чергове вторгнення вовків до кошари. Власник господарства Мантас Янчюкас опублікував у своєму Facebook відео з камер спостереження, на якому видно, як вовк протягом двох годин нападав на овець і ягнят.

У Литві чиновники Інспекції охорони дикої природи Алітуса Департаменту охорони навколишнього природного середовища завершили розслідування, за матеріалами анонімного повідомлення, розпочате минулого року, щодо незаконно добутого благородного оленя. Заподіяна природі шкода – майже 6100 євро, – пише видання miske.lt.  Після опитування 15 мисливців та інших осіб інспекторами було встановлено особу правопорушника.

Одного разу Erikas Plucas повернувся додому і виявив біля воріт лосеня, яке лежить на землі. Перше враження було, що у нього стався серцевий напад. Але лосеня було живе. Це була дівчинка, вона була голодною і брудною. Вона дуже злякалася, побачивши Ерікаса вперше, але була занадто слабкою, щоб встати і втекти