Лосеня з Чорнобильської зони відчуження померло після загибелі матері на міні

Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну гинуть не лише люди, а й беззахисні тварини. Сьогодні волонтери з Wild Animals Rescue Center повідомили сумну звістку – врятоване лосеня з Чорнобильської зони відчуження померло в реабілітаційному центрі. Мати малюка загинула, підірвавшись на міні, залишивши новонароджене дитинча на призволяще.

Про це стало відомо з допису на сторінці благодійного фонду, який опікується порятунком диких тварин. Волонтерам вдалося дістатися до лосеняти лише через три дні після сигналу військових. Весь цей час малюка намагалися вигодовувати магазинним молоком, що негативно позначилося на здоров’ї тварини.

“Ми знаємо, що після такого годування шанси на виживання майже неможливі. Але без їжі шансів теж нема”, – прокоментували у фонді.

Попри всі старання волонтерів і ветеринарів, зокрема іноземного фахівця, врятувати лосеня не вдалося. Аналізи показали, що організм тварини не засвоював мікроелементи, що призвело до кризового стану. Сьогодні, 20 травня 2024 року, лосеня померло.

Читайте також: У Шацькому нацпарку молодий лось підійшов до людини впритул: унікальне відео

Ця трагічна історія – лише один із прикладів згубного впливу війни на довкілля і живу природу. У Чорнобильській зоні відчуження мешкає чимало рідкісних тварин, зокрема лосів, які потерпають від мінної небезпеки, браконьєрства та інших факторів.

Бойові дії завдають непоправної шкоди не лише людям, а й беззахисним мешканцям лісів і полів. Лише Перемога України дасть змогу зберегти унікальну природу нашої землі для прийдешніх поколінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *