Майстерклас зі створення портативної годівниці для козуль для школярів (ФОТО)

Догляд за мисливською фауною у зимовий період – важливий чинник росту популяції диких тварин. Єгері лісгоспу здійснюють ряд біотехнічних заходів, спрямованих не лише на підтримку лісових звірів, а й на зменшення шкоди, яку вони завдають людям, знищуючи сільськогосподарські культури та штучні насадження.

Без підгодівлі взимку можуть вижити не всі звірі, а тим паче – вивести нову здорову популяцію. Тому лісівники, мисливці та єгері розкладають у лісових годівничках заготовлене на зиму сіно, кукурудзу, віники, сіль та інші харчі.

Процес створення портативної годівниці для козуль продемонстрували учням Шаланківської ЗОШ працівники Виноградівського лісгоспу.

Таку просту біотехнічну споруду зможуть змайструвати навіть діти: потрібні лише прутики та металевий дріт. Легка конструкція дозволяє перенести годівницю в будь-яке місце без особливих зусиль.

«По закінченню монтажу каркасу годівниці, потрібно подбати про її крівлю, щоб сіно не намокло» – наголосив єгер підприємства Леонтій Селлешій.

«А щоб годівниця приносила максимум користі, поруч з нею варто розмістити сіль, аби тварини могли поповнити запаси мікроелементів в організмі» – додав Василь Васильович Худа.

«Лісова школа» Виноградівського лісгоспу вчить дітей любити природу та дбати про тварин: після відвідин еко-уроків учні зможуть самостійно майструвати годівниці не лише для птахів, а й для копитних лісових мешканців!

Джерело: Державне підприємство “Виноградівське лісове господарство” у Фейсбук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *