Майстерність і пристрасть: оновлення «Тулки» від Олександра Сурмака

Якщо ви коли-небудь задавалися питанням, чи можна перетворити звичайну рушницю в шедевр мистецтва та вогнепальної майстерності, тоді роботи Олександра Сурмака здивують вас. У своєму крайньому проекті, він взяв на озброєння “банальну” рушницю ТОЗ БМ калібру 16 та перетворив її на справжній витвір мистецтва.

Результатами своєї роботи та процесом перетворення ТОЗ БМ Олександр Сурмак поділився у Facebook. Рушниця хотіли реставрувати, вона була в поганому стані, однак без раковин в стволі.

Талановитий майстер вирішив взяти в справу в свої руки і показати, що можна зробити із звичайної рушниці.

Сурмак зробив ряд істотних змін у дизайні рушниці. Він виготовив новий приклад та встановив англійський червоний затиск. Важливою деталлю в його роботі було видалення антабок та подовження цевьової частини на 60 мм. Крім того, майстер додав коване кільце золота, яке надало рушниці неповторний вигляд. Остаточний вигляд стволів було покращено завдяки професійному воронінню.

У коментарях під публікацією не можна не помітити захоплення та захват від роботи Сурмака. Користувачі долучилися до обговорення та ставили запитання про процес роботи. Майстер щедро ділився своїми знаннями та вдосконаленнями в мистецтві реставрації рушниць.

Однак, варто відзначити, що Олександр Сурмак також підкреслив, що хоча він показує свої роботи та ділиться деякими аспектами своєї майстерності, він не розкриває всіх своїх секретів. Це відбувається з обґрунтованих причин: збереження унікальності та особливості його творчості, а також для запобігання некваліфікованим спробам робити схожі витвори. Але через його роботи ми можемо побачити, що навіть звичайна рушниця може стати справжнім шедевром мистецтва.

Майстерність та пристрасть до збройового мистецтва Олександра Сурмака створюють неперевершені роботи, які захоплюють душу. Його роботи свідчать про те, що в мистецтві реставрації рушниць можливо втілити неймовірну красу та унікальний стиль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *