Майже 80% французів підтримують заборону полювання по неділях: бояться за власну безпеку

Понад дві третини жителів Франції підтримують законодавчу заборону полювання по неділях, спрямовану на зменшення кількості нещасних випадків. Про це, як повідомляє “Європейська правда”, свідчить опитування агенції Ifop, опубліковане в понеділок.

Згідно з ним, 78% французів підтримують заборону полювання в неділю – стільки ж, скільки й торік. Решта 22% виступають проти заборони.

Крім того, 70% опитаних заявили, що не відчувають себе у безпеці, гуляючи у сільській місцевості під час сезону полювання, і лише 30% сказали протилежне.

Як нагадують у Ifop, за період 2021-2022 років Бюро з питань біорізноманіття Франції нарахувало 90 нещасних випадків на полюванні, вісім із яких були смертельними, причому два стосувалися “жертв, які не є мисливцями”.

Опитування Ifop здійснювалось онлайн із 13 по 14 грудня 2022 року серед вибірки в 1000 осіб, що репрезентує населення Франції віком від 18 років і старше.

Очікується, що уряд Франції представить план щодо врегулювання полювання 9 січня. В Ifop вважають, що опитування “підтверджує необхідність заборони полювання в неділю, щоб гарантувати мирний розподіл простору, а також забезпечити безпеку і спокій для всіх”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *