Менше місяця як відновився процес оформлення, видачі дозволів та перереєстрації зброї. Що змінилось?

Із 18 березня відновився процес оформлення, видачі дозволів та перереєстрації дозволених видів зброї. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Ігор Клименко, голова Національної поліції України. Публікація викликала жваву дискусію, зокрема користувачі мережі Фейсбук, в більшості випадків, почали висловлювати своє невдоволення роботою дозвільної системи.

Водночас, за словами керівника Нацполіції, відповідна служба все ще в процесі реорганізації, але продовжує роботу. Всі працівники цих підрозділів на період переформатування служби виведені поза штат. Робочий процес контролюють співробітники Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

За словами Ігоря Клименка, термін проведення службового розслідування, яке призупинило робочий процес, не враховуватиметься під час перереєстрації зброї. – Тож власники, яким потрібно продовжити дозволи на зброю, можуть не турбуватися. Жодних штрафних санкцій не буде, – запевняє голова Національної поліції України та додає, що зараз вони напрацьовують алгоритм створення та налагодження роботи нового підрозділу, який займатиметься питаннями реєстрації та контролю за обігом зброї.

– У наших найближчих планах – передати повноваження для оформлення документів на отримання чи продовження дозволів на зброю в сервісні центри МВС України. Весь документообіг буде здійснюватися через електронну базу. Це зведе до мінімуму можливість корупційної складової під час цього процесу. Крім того, створюється Єдина база даних зареєстрованої зброї.

Скажу відверто: нам потрібен час. На організацію роботи, перерозподіл повноважень, розробку необхідного програмного забезпечення. Декілька місяців точно, бо це величезний обсяг роботи, який потребує додатково відповідних рішень Кабінету Міністрів України та Міністерства внутрішніх справ, – зазначає голова Нацполіції.

– Але ми докладемо всіх зусиль, щоби процес переформатування дозвільної служби пройшов ефективно і максимально швидко, – підсумовує Ігор Клименко.

Один коментар до “Менше місяця як відновився процес оформлення, видачі дозволів та перереєстрації зброї. Що змінилось?

  1. При продовженні терміну дії дозволу на гладкоствольну мисливську зброю співробітники дозвільної системи вимагають надавати крім документів вказаних в наказі №622 додатково довідку про вивчення матеріальної частини, а також довідку про відсутність судимості. При цьому довідку про відсутність судимості замовлену в сервісному центрі МВС чекаю вже більше 2 тижнів !? і коли вона буде невідомо, крім того з об’єднанням районів за нею потрібно їздити два рази на відстань більше 60 км. Сьогодні закінчується термін дії дозволу і працівники погрожують відповідальністю за несвоєчасну здачу документів. Так деж покращення?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *