Микола Кокіш-Мельник: Що ж насправді об”єднало Закарпатське ОУЛМГ і ТМР “Грінвуд”

Мною, 6 лютого 2018р. у ФБ було опубліковано відповідь на чергову БРЕХЛИВУ заяву начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерію Мурзі який вчора в унісон із головою ТМР”Грінвуд” та директором ДП”Рахівське ЛДГ” стверджували та роспиналися, що залишки дикої козулі від браконєрства урочище Лєшул с.Луги Рахівського Закарпатської області району в мисливських угіддях ТМР”Грінвуд” ніби не виявлено!

https://zakarpatlis.gov.ua/ofitsijno-u-myslyvskyh-uhiddyah…/

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1797365940307779&id=100001031708396

Та у відповідь, Закарпатська лісова та браконєрська “мафія” котру очолює колишній ярий регіонал а нині вже перефарбований ярий член БПП(Блок мальдівсько-офшорних патріотів), начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга та його спільники ТМР”Грінвуд” знову вдались до брехливих звинувачень, чимало вилили на мене бруду, та вже виробили свою версію, що залишки козулі нібито хтось підкинув? Цікаво, а звідки?

Щодо брехливих звинувачень в мій адрес збоку Закарпатське ОУЛМГ та ТМР”Грінвуд” й очікувалось, адже закарпатська лісовова та браконєрська “мафія” вимушена ховати свої злочини !

Але дивує інше?

Що ж насправді об”єднало Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства і ТМР”Грінвуд” якщо директор ДП”Рахівське ЛДГ” Володимир Приступа ще з 2015р. пробує достукатись до Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, що ТМР”Грінвуд” котре очолює Василь Шіляк та начальник Трибушанського ПНДВ Карпатського біосферного заповідника Василь Шемота браконєри і просить управління лісового господарства розірвати договір щодо аренди мисливських угідь( в т.ч. 1958га зелень природно-заповідного фонду Карпаського біосферного заповідника ) ТМР”Грінвуд” ?!

Та начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга з 2015р. замість того щоб відреагувати на браконєрство ТМР”Грінвуд” а він навпаки, чомусь їх “кришує”, а можливо ТМР”Грінвуд” заготовляє “дике” мясо в т.ч. з червонокнижних на виготовлення ковбас Валерію Мурзі для поставки начальству та впливовим людям в Києві (Державне агентство лісових ресурсів України, Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство внутрішніх справ, Генеральна прокуратура України) ???


P.S. Далі буде!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *