Мисливці на Кіровоградщині вполювали і спалили 10 кабанів

На території Голованівського лісництва проводиться депопуляція диких кабанів. Про це інформує Криниця мисливця з посиланням на прес-службу Кіровоградського ОУЛМГ.
– Відповідно до плану заходів щодо ліквідації африканської чуми свиней на території урочища «Воловик» Голованівського лісництва та недопущення її поширення на територію Голованівського району, 25 березня бригадою мисливців з проведення депопуляції диких кабанів відстріляно 10 голів. З метою недопущення розповсюдження АЧС та інших інфекційних захворювань відстріляних диких тварин утилізовано шляхом спалювання на місці відстрілу, – йдеться у повідомленні прес-служби.
За дорученням Держлісагентства України та обласної державної адміністрації Кіровоградським обласним управлінням лісового та мисливського господарства постійно здійснюються заходи щодо запобігання занесення збудника африканської чуми свиней у мисливські угіддя області. Щоденні посилені обстеження мисливських угідь ведуться 200 єгерями користувачів мисливських угідь.
Необхідні спостереження за клінічним станом диких свиней лісова охорона спільно з користувачами мисливських угідь продовжуватиме вести й далі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *