Позначка: мисливці

ГС «Всеукраїнська мисливська спілка» звернулася до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з вимогою притягнути до відповідальності заступника міністра захисту довкілля та природних ресурсів Олександра Краснолуцького.

Проєкт “Dyn’Agrobio”, який реалізується в регіоні Центр-Долина Луари (Centre-Val de Loire) у Франції, спрямований на відновлення та збереження середовищ існування й біорізноманіття в сільській місцевості.

Минуло 10 років з моменту, як у Латвії з’явилася африканська чума свиней (АЧС) – хвороба, яка є смертельною для будь-якої дикої або домашньої свині, що з нею стикається.

Асоціація мисливців Нідерландів (Jagersvereniging) оприлюднила прес-реліз, у якому закликала мисливців на козуль долучитися до важливого дослідження кліщового енцефаліту – небезпечного захворювання, що передається людям через укуси кліщів.

Мисливці Миколаївської області не лише полюють, а й активно займаються збереженням угідь та боротьбою з браконьєрством. Засновник місцевого мисливсько-риболовного господарства Віктор Монастирський розповів, що разом з колегами вони можуть знаходити та знімати до 50 пасток, виставлених браконьєрами, за один день.

Війна суттєво вплинула на діяльність мисливської спільноти Житомирщини. Про це розповів голова Новоград-Волинської районної організації УТМР Станіслав М’ясковський, повідомляє Українське товариство мисливців і рибалок на своїй сторінці у Facebook.