Мисливець в Бучі, влаштовує безжалісні полювання на рашистів

Фото ілюстративне

“Легенда про Привида Бучі” (записано зі слів місцевих мешканців) 🤭У нас є ще один привид. Окрім того, що в небі, є ще й у Бучі. Колишній мисливець, який зостався в Бучі на Київщині, щоночі влаштовує безжалісні полювання на рашистів. Вони тероризують місто вдень, він відплачує їм сповна уночі. Як доказ, ранок свинособак починається не з кави, а зі «схолоднілих вітань» від Привида Бучі. Серед рашистів пішов поголос про переслідування мисливцем-привидом.

😎

Після того як 70-річного пенсіонера не взяли до місцевої ТрО, той (мисливець із солідним стажем та здобутками) на всі відкладені на чорний день гроші придбав набої до гвинтівки та подався «у вільне плавання» – партизанити вночі на околицях рідного міста (вже міста-героя), наводячи жах на окупантів. Після його вилазок рашисти недораховуються 1-3 своїх. На рахунку бучанського мисливця більше 50 ліквідованих орків. А один патрон, до слова, обходиться старенькому у майже 150 гривень. От і рахуйте. Але для русні нічого не шкода, жартує дідусь, окрім Батьківщини.

Слава Україні! 🇺🇦

Слава Привиду Бучі!💙💛

41 коментар до “Мисливець в Бучі, влаштовує безжалісні полювання на рашистів

  1. Славной охоты!
    Есть ещё порох в пороховницах! Слава дедушке , и берегите себя!👍✊👌

  2. Можна було б повірити, якби не написали, що дядькові 70 років! Але ж люди хочуть вірити у доброго месника. То давайте підтримаємо, може москалі злякаються!

  3. Калібр 300 магнум дійсно 150 грн. Але його по перше треба знайти, по друге доправити Діду в Бучу. А, взагалі набої може зовісім інші треба?

  4. Ей, ЗСУ негайно завезіть нашому *привиду* пару ящиків патронів !!! і оптичний приціл з нічним баченням, він того заслуговує !

  5. Пусть бог вложит всю нашу ненависть в остроту его глаза, меткость его выстрелов и всю боль в его пули за убитых в Буче мужа и его изнасилованную жену и ребенка сироту и всех остальных. Горите в аду нелюди!!!

  6. Цікаво де купує набої,бо з початком воєнного стану усі мисливські магазини зачинені,ми хотіли купити набої до нової рушниці і не змогли.
    Дякую мисливцям України за їхню кропітку працю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *