Мисливські рушниці мануфактури Prinz

Prinz Waffen – це німецька компанія, яка спеціалізується на виробництві мисливської зброї. Вона виготовляє інноваційні одноствольні, двохствольні рушниці з механізмом падаючого блоку, а також чотириствольні та триствольні комбіновані рушниці.

Компанія заснована Освальдом Принцем, який є майстром-виробником мисливської зброї.

По-перше, потрібно бути трохи божевільним, а по-друге, потрібно розуміти своє ремесло на 100%, якщо хочеш втілити ідею мануфактури  Prinz. Візьміть старий принцип важкої артилерії Другої світової війни та застосуйте його до легкої високоточної зброї. Результат — Prinz No.1 мисливська рушниця, яка поєднує в собі передову технологію, точність, стійкість і благородну майстерність.

В Prinz No.1 – однозарядній гвинтівці переосмислено принцип клинового замка, який має надати зброї надзвичайно надійну точність. Це засновано на абсолютно безнапружній роботі всіх компонентів системи, навіть при екстремальних коливаннях температури. Це досягається, з одного боку, великою дворядною поверхнею замикання, а з іншого боку, використовуваним матеріалом. Ствольна коробка, гак і сам затвор виготовлені з єдиного блоку високоміцної хромомолібденової сталі та азотовані. Використаний матеріал і технологія виготовлення роблять вузли стійкими до теплового розширення. Вільно плаваючий суцільний ствол забезпечує бажану точність. Ця система, вбудована в дерев’яний каркас відповідно до вимог замовника до якості.

Деякі переваги рушниць Prinz:

  • Висока точність стрільби завдяки інноваційному дизайну системи та високоякісним стволам.
  • Можливість вибору різних калібрів за допомогою однієї рушниці.
  • Індивідуальне виготовлення зброї за бажанням клієнта, враховуючи його анатомію, стиль полювання та особистий смак.
  • Ексклюзивність та елегантність зброї, яка виконана з найкращих матеріалів та прикрашена ручною гравюрою.

Ціна на ці рушниці залежить від типу зброї, калібру, матеріалів та декору. На сайті компанії немає конкретних цін, але є контактна інформація для зв’язку з майстром-виробником. За даними іншого сайту, ціна на одноствольну двохствольну рушницю Принц NO.1 становить 13.361 євро. Це може бути приблизною орієнтовною ціною для рушниць Принц, але для отримання точної ціни потрібно звертатися до компанії.

Сказати як довго триває виготовлення рушниці Принц важко, але можна припустити, що це залежить від складності замовлення, наявності матеріалів та завантаженості майстра. Враховуючи, що рушниці Принц – це ручна робота високого класу, то процес виготовлення може займати кілька місяців або навіть років.

Щоб купити рушницю Принц в Україні, вам потрібно дотриматись деяких умов.

По-перше, ви повинні мати дозвіл на зброю в Україні та дотримуватися законодавства про зброю та полювання.

По-друге, ви повинні зв’язатися з компанією Принц Ваффен і зробити індивідуальне замовлення на рушницю, яка відповідає вашим бажанням та потребам.

По-третє, ви повинні дочекатися виготовлення рушниці та оплатити її ціну.

По-четверте, ви повинні отримати дозвіл на імпорт рушниці в Україну та дотримуватися правил митного оформлення. Це не простий процес, але якщо ви дуже хочете мати рушницю Принц, то це можливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *