Молдаванин незаконно ввозив в Україну 120 набоїв до гладкоствольної зброї (ФОТО)

У пункті пропуску «Виступовичі» митники спільно з прикордонниками запобігли незаконному ввезенню 120 набоїв до гладкоствольної вогнепальної зброї 12 калібру. Про це повідомляє Житомирська митниця ДФС.

Під час проведення митного огляду транспортного засобу та багажу у громадянина Республіки Молдова вилучено набої, які не були вказані у митній декларації та не заявлені при усному опитуванні. На момент переміщення через митний кордон України смугою руху «червоний коридор» у громадянина були відсутні будь-які дозвільні документи на товар.

За даним фактом направлено повідомлення до Управління національної поліції в Житомирській області та складено протокол про порушення митних правил.

Нагадаємо, що переміщення через митний кордон України вогнепальної зброї та набоїв без відповідних документів та дозволів заборонено. Відповідно до наказу МВС України від 21.08.1998 № 622 «Про затвердження Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів» вогнепальна мисливська зброя, основні частини зброї, бойові припаси до неї, пневматична, холодна, охолощена зброя, пристрої, патрони до них перевозяться через митний кордон України на підставі дозволів на право перевезення зброї територією України, які видаються відповідними органами МВС України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *