На автобусній зупинці лисиця нападає на двох дівчат (ВІДЕО)

Цей лис кидається, щоб вкусити одну з молодих жінок, яка шукає захисту на лавці, але негайно звертає увагу на іншу, яка фіксує напад на відео, – пише club-caza.com.

До двох дівчат, які чекають на автобус в Італії, підходить лисиця. Одна з них поспішає зняти сцену, яка починається як щось анекдотичне, але обернеться для них обох жахливим моментом.

Лисиця одразу починає з агресивних дій. Вона намагається вкусити її за ногу. Це змушує молоду жінку піднятися на лавку. Тим часом лисиця намагається забрати її сумку.

Змініть ціль і йде за іншою дівчиною

Продовжується фіксування агресивної поведінки лисиці, поки тварина не повернеться і не зосередиться на тій, що знімає відео. Дівчина так само, як і її подруга, біжить і підніматися на лавку.

Голодна чи хвора на сказ?

Користувачі мережі сперечаються та захищають різні теорії того, що відбулось. З одного боку, є ті, хто думає, що тварина дуже голодна, теоретизуючи, що лисиця лише шукає, що б покласти в рот.

З іншого боку, є ті , чий коментар підводить підсумок: «Така поведінка говорить про те, що ця лисиця страждає від сказу».  Це підтримує інший користувач публікацією, яка нагадує про симптоми, які проявляються у тварин, що страждають на сказ, особливо говорячи про агресивність. Крім того, ця публікація підтверджує, що в Італії хвороба на сказ присутня.

Насправді це була б не перша тварина цього виду, уражена хворобою. У 2008 році національна референтна лабораторія щодо сказу в Італії підтвердила випадок сказу у лисиці в регіоні Фріулі-Венеція, на північному сході країни, на кордоні з Австрією та Словенією. Хоча з 1995 року країна вважалася вільною від сказу, випадки, виявлені в цій області, знизили цей статус. А лисиця була твариною, яка розповсюдила сказ по північно-східних областях Італії. Після цих відкриттів для диких лисиць була проведена оральна вакцинація проти сказу. Це дало свої результати і з 2011 року жодного позитивного випадку на сказ не виявлено.

Тому здається надзвичайно малоймовірним, що головний герой цього відео є носієм захворювання на сказ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *