На Івано-Франківщині суттєво зменшилась чисельність дикого кабана

uchet-ohotnichih-zhivotnihКористувачі мисливських угідь Івано-Франківщини завершили проведення щорічних обов’язкових обліків диких тварин. Такий захід здійснюється з метою забезпечення раціонального та невиснажливого використання державного мисливського фонду області, встановлення об’єктивних лімітів добування (відстрілу, відлову) мисливської фауни на наступний сезон полювання.
Під час таких обліків встановлюється відповідність фактичної чисельності оленя благородного, кабана дикого, козулі європейської, зайця-русака та інших мисливських тварин до оптимальної чисельності, визначеної матеріалами мисливського впорядкування. Про це повідомляє Івано-Франківська ОДА.

Фахівці Державної екологічної інспекції в області здійснювали контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства та епізоотичною ситуацією під час проведення обліків фауни.

За підсумками обліків встановлено, що порівняно з минулим роком суттєво зменшилась чисельність популяцій дикого кабана.

За результатами проведеної роботи, інспекція надала обласному управлінню лісового та мисливського господарства рекомендації для формування проектів лімітів диких копитних і хутрових тварин на сезон полювання 2019-2020 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *