На Львівщині готуються до третього міжнародного мисливського фестивалю «Мисливська ватра»

Мисливська ватраУ середу,  31 липня, у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада користувачів мисливських угідь області. На порядку денному розглянуто три питання. Перше про відкриття полювання на пернаті види дичини, друге про посилення охорони державного мисливського фонду та третє про підготовку до проведення третього міжнародного мисливського фестивалю «Мисливська ватра». Про це повідомляє відділ охорони, захисту лісу та мисливського господарства Львівського ОУЛМГ.

Нараду проводив перший заступник начальника управління – головний лісничий Ярослав Целень разом з головним мисливствознавцем управління – Василем Бурмасом.

У нараді взяли участь представники: управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області – Віталій Яворський; департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації – Оксана Війтик; державної екологічної інспекції у Львівській області – Ігор Вороновський; держпродспоживслужби області (управління ветеринарної медицини у Львівській області) – Угрин Мирон Іванович; державних лісогосподарських, лісомисливських та мисливських господарств; районні мисливствознавці; керівники обласних, районних, міських товариств мисливців та рибалок, користувачів мисливських угідь.

Нарада була плідною та діловою. Усі присутні жваво обговорювали питання відкриття полювання на пернатих. Особливо багато уваги Ярослав Целень приділив правилам поведінки з зброєю та дотримання безпеки під час полювання.

Також жваво обговорили питання про підготовку до проведення третього міжнародного мисливського фестивалю «Мисливська ватра». Багато мисливських організацій для такої події пошили спеціально форму та мисливські хоругви.

Зауважень від учасників та присутніх щодо наради не було.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *