На Львівщині ліміт на копито використано не повністю

Минулого сезону полювання, у Львівській області, ліміт на копитні види звірів використано не повністю. Про це повідомив, під час засідання колегії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, головний мисливствознавець управління Василь Бурмас.

Про причини невикористання ліцензій не повідомляється. Можливо вартість полювання занадто дорога або ж охочих мисливців не було. Хоча за словами Василя Бурмаса, на Львівщині з початку цього року зареєстровано понад 50 тисяч мисливців, які отримали державні посвідчення мисливця.

Загальна площа мисливських угідь Львівської області становить майже 1,8 млн га, а веденням мисливського господарства займаються 80 користувачів.

– У мисливському господарстві області працює 362 штатних працівників, з них 35 мисливствознавці та 233 єгері та інженерно-технічні працівники, – зазначив в ході виступу головний мисливствознавець Львівщини та додав, що за результатами обліку мисливської фауни станом на 2021 рік у області обліковано: зубрів – 114 особин; оленів плямистих – 45; лосів – 106; лань європ. – 98; оленів благородних – 1761; козулі – 16623; кабанів – 3189; зайців – 48358, вовків – 164, та ведмедів – 72 особини. Разом копитних звірів відповідно за роками обліковано 21936 – 22238 голів, що на 302 голови більше аніж у попередньому році.

Крім того, мисливствознавець наголосив, що у лісах держпідприємств Львівського ОУЛМГ обліковано найчисельнішу в Україні субпопуляцію зубрів двох генетичних ліній загальною чисельністю 114 зубрів. Зокрема, в рівнинних лісах Малого Полісся – лінія Біловезьких зубрів (79 особин), в Карпатах – гірські зубри Біловезько-Кавказької лінії (35 особини).

– Найменше у розвиток мисливського господарства вкладає ДП «Бродівський лісгосп» серед підприємств Львівського ОУЛМГ, – підкреслив Василь Бурмас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *