На Миколаївщині визначали кращого спанієля по польовій дичині

В Миколаївській області пройшли змагання серед спанієлів по польовій дичині. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на сторінку громадської організації Регіональний Клуб породи «Російський мисливський спаніель» у Facebook.
Чемпіона проходив протягом двох днів 26 та 27 березня поточного року. Перемогу здобули кобель, 2009 року народження, який набрав 86 балів та зайняв перше місце. Друге місце дісталось псу з кличкою «Джокер» 2014 року, він набрав тільки на один бал менші ніж переможець – 85 балів. У третього місця так само 85 балів – сучка «Шельма» 2012 року.
Під час змагання з’ясовували котрий з представлених російських мисливських спанієлів кращий за робочими якостями. Фахові судді оцінювали рівень підготовки спанієлів до практичного полювання.
Мета заходу це популяризація породи та обмін досвідом між мисливцями-власниками спанієлів.
Чемпіонат проводився без відстрілу дичини на принципі самоокупності. Для компенсації витрат, пов’язаних з проведенням змагань, було встановлено благодійний внесок. До участі в змаганнях були допущені спанієлі, які мали документи про походження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *