На Одещині єгері затримали місцевих керівників УТМР під час незаконного полювання

Старшим єгерем Біляївського району та мисливствознавцем ДП «Одеське лісове господарство» 23 листопада затримано порушників у човні з десятьма незаконно добутими качками. У порушників були відсутні будь-які документи на право проведення полювань в мисливських угіддях Біляївського району. Про це йдеться у листі, який надіслав на скриньку Криниця мисливця єгерський колектив Біляївського району.

У повідомленні зазначається, що порушниками виявились голова обласного УТМР – Лоза Дмитро Валерійович та в.о. голови міської УТМР – Рогачко Денис Олександрович.

– Після затримання дані панове намагалися сховатися втечею, але спроба була марною. Після затримання пан Лоза погрожував працівникам лісгоспу, в результаті на місце було викликано наряд 102. За підсумком, на обох виписані протоколи та постанови на круглу суму, – зазначається у повідомленні.

– Прикро й гидко усвідомлювати, що наші колеги такі дріб’язкові і нечистоплотні (((Як стало відомо, на даний момент – порушники намагаються уникнути покарання усіма доступними їм методами (далеко не законними), – констатує єгерський колектив Біляївського району.

Фото протоколів і постанов прикріплюємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *