На Полтавщині браконьєри за два дні «нарибалили» на понад 11 млн грн

Труднощі воєнного часу для країни не зупиняють рибних мародерів, але їх зухвалість отримує гідну відсіч від рибоохоронців. Про це повідомляє Державне агентство меліорації та рибного господарства України.

Зокрема днями на Полтавщині рибпатрульним вдалося зафіксувати рекордні, за увесь час роботи Полтавського рибоохоронного патруля, збитки рибному господарству.

Так, 12 жовтня 2022 року рибоохоронці разом з водною поліцією у Сулинській затоці Кременчуцького водосховища в межах ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Сулинський» викрили трьох місцевих мешканців, які 43 сітками незаконно виловили 408 кг риби зі збитками у 10,7 млн грн.

Крім того, наступного дня полтавські рибпатрульні виявили промислового рибалку, який на Кременчуцькому водосховищі незаконно добув 91 кг судака, плітки, ляща, а також синця, вилов якого заборонений до кінця року. Зловмисник завдав збитків на суму 443 тис. грн.

Нагадуємо, водойми країни під надійним контролем рибпатрульних і браконьєрам не варто сподіватися на омріяну безкарність, а слід задуматися про можливу сплату значних сум збитків за завдану шкоду рибним ресурсам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *