На Полтавщині триває пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин від сказу. Розклали понад 67 тисяч доз вакцини (ВІДЕО)

Враховуючи воєнний стан в Україні, цього року пероральна імунізація диких м’ясоїдних (червона лисиця, шакал, єнотоподібний собака) на Полтавщині проводиться не шляхом розкидання приманок з вакциною з літаків над лісовими, мисливськими та польовими угіддями, а шляхом  наземного розкладання  поза територій населених пунктів і водойм. Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Сьогодні фахівці Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини працювали у Лубенському і Полтавському районах. Розклали понад 67 тисяч доз вакцини.

Приманка з вакциною безпечна для всіх видів тварин та людей, має вигляд брикету з різким запахом м’ясо-кісткового борошна, що так приваблює диких тварин. У середині вакцини розміщений полімерний блістер з активними компонентами вакцини.

Розповідає Наталія Карпенко, начальник відділу організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів і  ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби  в Полтавській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *