На Полтавщині, в заповіднику, браконьєри влаштували полювання на оленів (ВІДЕО)

У заповідному урочищі “Вільшани” на території Новосанжарського району мисливці знайшли сліди жорстокого вбивства тварин . Місцеві підозрюють, що полювання браконьєри почали ще увечері 31 грудня. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на Лтава.

Мисливські угіддя “Кречет” розташовані на території Полтавського та Новосанжарського районів. Площа господарств сягає 52-вох тисяч гектарів. До складу “Кречета” входять й ліси, що охороняються законом.
У повідомленні йдеться, що напередодні Нового року жителі прилеглого населеного пункту почули постріли зі сторони заповідника. Другого січня мисливствознавці знайшли сліди крові та залишки вбитого оленя.
На думку біолога-мисливствознавця Петра Носа, браконьєри почали полювали на звіра у перші дні нового року.
– Я на другий же день пішов з собакой і бачу вона біжить по сліду… Глядь – сліди крові. Я почав розпутувать по цій території і знайшов, що стріляно два кабана – каже Петро Нос, біолог-мисливствознавець.
Сліди крові та копит на снігу показують, що браконьєри поранили двох оленів, розповідає мисливствознавець Петро Нос. І додає: швидше за все, одному оленю вдалося втекти, а інший помирав від вогнепального поранення.
Депутат Тростянецької сільської ради Максим Брехнич розповідає, ще до заснування мисливського господарства “Кречет” у 2004 році, заповідник “Вільшане” увійшов до природного фонду України та отримав статус відтворювальної ділянки, тож будь-які полювання на території урочища – заборонені законом.
– На природоохоронній ділянці – наголошуємо, заповідна територія – в якій не те що якісь види полювання, а без винятку тут навіть людям, не мисливцям, не бажано знаходитись. Тут бачимо факти колективного масового полювання, – зазначає Максим Брехнич, мисливець.
Представники громадських організацій звернулися до обласної ради з вимогою ініціювати екологічну інспекцію мисливських угідь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *