На Рахівщині підстреленого благородного оленя, який спустився в село, не вдалось врятувати

В село Луги Рахівського району Закарпатської області 17 лютого 2017 року з території мисливських угідь ТМР “Грінвуд” до людей, щоб врятувати собі життя, зійшов постріляний благородний олень. Про випадок написав у facebook Микола Кокіш-Мельник та додав світлини оленя. На жаль оленя врятували не вдалося, він загинув.


Пропонуємо ознайомитись із повідомленням Миколи Кокіш-Мельника (стилістика і орфографія збережені):

17 лютого 2017року в с.Луги Рахівського району Закарпатської області з території мисливських угідь ТМР”Грінвуд” постріляний благородний Олень зійшов в село до людей щоб врятувати собі життя! Питання до ТМР”Грінвуд”, як так оберігають диких звірів, чи може працівники ТМР”Грінвуд” сами і скоїли дане браконєрство, адже, позаминулого року в цьому самому урочищі їх самих працівники міліції зловлювали на бранєрстві і кримінальна справа до суду чомусь таки не потрапила, тай злочинці не покарані?! На місце події приїджала опергрупа працівників поліції, але приїхавши на місце заступник голови ТМР”Грінвуд”, начальник Трибушанського ПНДВ Карпатського біосферного заповідника, депутат Рахівської районної ради від БПП Василь Шемота забрав туш оленя(певно м’яса не хватає)де фактично недав можливість провести належне розслідування даного злочину! Хто понесе кримінальну відповідальність за цей варварський даний злочин???
P.S.Територія де було постріляно Оленя є мисливськими угіддями ТМР”Грінвуд” , це 25 квартал Говерлянського лісництва ДП Рахівське ЛДГ”, який був переданий під охороною Карпатському біосферному заповіднику, тож напрожується запитання, куда дивиться директор Карпатського біосферного заповідника Микола Рибак якщо в КБЗ відбувається браконєрство? Чи може ТМР”Грінвуд” і керівництво КБЗ так заготовляють м’ясо і покривають браконєрство???

Ми будемо слідкувати за розвитком подій та інформувати вас по мірі появи нових фактів чи деталей, які стосуються цієї ситуації.

Один коментар до “На Рахівщині підстреленого благородного оленя, який спустився в село, не вдалось врятувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *