На Сумщині з літака розкидатимуть вакцини проти сказу

qzt5zggmxkmatxzeqvhmДержпродспоживслужбою України передбачено у жовтні цього року надходження до всіх областей понад 350 тисяч доз антирабічної пероральної вакцини. Головам державних надзвичайних протиепізоотичних комісій (ДНКП) при райдержадміністраціях з обов’язковим залученням територіальних підрозділів лісового та мисливського господарства та користувачів мисливських угідь всіх форм власності необхідно буде організувати заходи щодо пероральній імунізації диких м’ясоїдних тварин. Про це повідомляє Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства на своїй сторінці у Фейсбук.

Таке доручення відповідальним особам було надано під час відеоселекторного засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації. Також їм необхідно визначити та затвердити площі мисливських угідь для імунізації. Не пізніше, ніж за 2 тижні до початку кампанії проінформувати виконавчі органи, органи місцевого самоврядування та населення про запровадження заходів та недопущення проведення екскурсій дітей та учнів за межами населених пунктів, поводження у випадку виявлення принад з вакциною.

Довідково. Держпродспоживслужбою України в цьому році у рамках осінньої кампанії з щеплення проти сказу диких м’ясоїдних тварин передбачається оброблення понад 17,7 тисяч км2 угідь та масивів. Обробка здійснюватиметься авіатранспортом за допомогою обладнання з GPS-навігатором.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *