На території Майданського лісництва активізувались «санітари лісу» (ФОТО)

Про це повідомляє Національний природний парк “Сколівські Бескиди” на своєму офіційному сайті.

– На території Майданського лісництва  встановлені фотопастки зафіксували зграю вовків. Збільшення чисельність та їх активність пов’язана із початком особливого періоду у їхньому житті – підготовки до гону. В цей час формується стабільна група, яка буде перебувати разом до березня місяця, – йдеться у повідомленні.

Фахівці НПП «Сколівські Бескиди» зазначають, що очолюють зграю альфа самець та альфа самка, які беруть безпосередню участь у гоні та розмноженні, решта членів – робоча сила, яка допомагає охороняти менших особин та добувати корм. Ієрархія у цих тварин дуже висока, тому кожен вовк знає своє місце та підкоряється старшому.

– Вовк є  хижою, м’ясоїдною твариною, тому для харчування, особливо в зимовий період він потребує певну кількість харчів. Добова потреба м’яса однієї особини приблизно 1,7 кг, а якщо тварина голодувала, то може за один раз з’їсти до 5 кг, – підкреслюють у відомстві.

Також повідомляється, що службою охорони парку кожного року фіксуються випадки загибелі копитних тварин (оленів, козуль, кабанів) від нападу вовків. Незважаючи на це вид потребує без сумніву уваги, вивчення та охорони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *