На Волині браконьєри взяли на незаконний промисел 4-річного хлопчика (ФОТО)

22 грудня пізно ввечері на Іваничівщині в мисливському угідді затримали браконьєрів, які приїхали незаконно полювати на диких тварин. Чоловіки взяли з собою ще й 4-річну дитину.

Порушників на території лісу, де заборонено полювання, помітив місцевий єгер під час спільного рейду з Іваничівською районною організацією Українського товариства мисливців та рибалок. Про це повідомляє голова цієї організації Юрій Тисько, пише видання Буг.

За його словами, автівка Audi 80 прибула до лісу, який знаходиться між селами Яневичі й Іванівка близько 23:00 і довго “висвічувала” фарами. Підозрілий автомобіль вирішили затримати. І недаремно. Адже двоє чоловіків, які там знаходились, мали при собі заряджену нарізну рушницю, що й свідчила про факт мисливського браконьєрства.

“Щоправда вполювати щось ці чоловіки ще не встигли. Можливо їм на очі не потрапила жодна тварина, або ж їх вчасно помітили”, – зауважив Тисько та додав, що аби “вийти сухими з води” чоловіки пропонували єгерю хабар. Однак той викликав на місце події поліцію, яка зафіксувала факт браконьєрства, відібрала у всіх учасників пояснення та склала на порушників адмінпротоколи.

Разом з собою на незаконне полювання браконьєри, які є жителями Павлівської громади, взяли ще й 4-річного хлопчика, аби наочно ознайомити його з мисливським ремеслом. Щоправда незаконним.

Один коментар до “На Волині браконьєри взяли на незаконний промисел 4-річного хлопчика (ФОТО)

  1. По-перше, хотілося б відразу звернути увагу на саундмодератор, встановлений на карабіні! Думаю, це “застарілі” та “навчені” порушники правил полювання, які розуміли, на що йшли. Але із виникає питання до тексту повідомлення: як поліція зафіксувала факт браконьєрства та за якою статтею КУпАП вони склали протоколи про адмінправопорушення?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *