На Волині після 50-річної паузи відновила роботу мисливська організація

TOZ-25На Волині після 50-річної паузи відновила роботу Чорнижська первинна мисливська організація УТМР (Українське товариство мисливців та рибалок), що у Маневицькому районі. Про це повідомляє lutsk.rayon.in.ua.

Організація розпочала свою роботу по-новому від 24 березня 2019 року. Наразі вона знаходяться в межах колишнього колгоспу «Нове життя», – інформують в організації. Загальна площа угідь 2016 гектарів.

Головою Чорнижської ПМО загальними зборами обрали Миколу Кирилюка.

Організація поставила перед собою завдання виховати у членів Товариства почуття любові та дбайливого ставлення до природи, високої відповідальності за приналежність до Товариства, суворого дотримання Статуту Товариства:

проведення роз’яснювальної роботи серед членів Товариства та місцевого населення з питань охорони природи та раціонального використання мисливських тварин, риби, інших водних живих ресурсів, а також про мсту завдання Товариства;

сприяння розвитку мисливства та полювання, любительської спортивної риболовлі;

організація заходів з охорони та відтворення мисливських тварин, збагачення їх видового складу, збільшення риби, інших водних живих ресурсів;

добування в установленому порядку мисливських тварин, риби, інших водних живих ресурсів, а також хижих та шкідливих тварин;

участь в охороні мисливсько-рибальських угідь, сприяння боротьби з браконьєрством та іншими порушеннями полювання та рибної ловлі.

Вищим органом Чорнижської ПМО є загальні збори, які скликаються головою за необхідності, але не рідше одного разу на рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *