На Волині, поблизу підгодівельних майданчиків, на браконьєрів чекає “сюрприз”

Волинські ліси під пильним оком відеокамер. Їх встановили у найпроблемніших місцях, привабливих для браконьєра, крадія лісу чи незаконного копача бурштину. Камера бачить і вночі. Для людського ока вона майже непомітна, проте фіксує кожен рух. Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Пристрій кріплять на дерево. Він зберігає усі фото, які миттєво надсилає на телефон лісівникам. Щойно камера зафіксує когось стороннього, його можна одразу затримати. Про це йдеться у сюжеті телеканалу ICTV.

Маневицькі ліси неабияк приваблюють порушників. Три роки тому вони здригалися від навали незаконних копачів, які вщент перекопали майже півтора десятка гектарів лісу. Спільними зусиллями гастролерів таки вигнали, та після себе вони залишили глибокі вирви та повалені дерева.

Досі ці території охороняють поліцейські. Та невеликі групи старателів усе ж піддаються спокусі незаконного заробітку та заходять у ліси з лопатами і помпами.

Браконь’єри – ще одна біда, уже для звіра. Лише у цьому господарстві торік затримали понад 30 порушників. І вже 75 у цьому році загалом в області. Вилучили 11 рушниць. Тому деякі камери встановили поблизу підгодівельних майданчиків, де їдять дикі кабани, козулі, лисиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *