На Хмельниччині браконьєри вбили трьох косуль

У вівторок, 17 листопада, під час проведення рейдового заходу державного нагляду (контролю) за дотриманням користувачами мисливських угідь та мисливцями правил полювання в сезоні полювання 2020-2021 роки на території Деражнянського району неподалік розваленого брикетного заводу, що в селі Яськівці, інспекторами Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області виявлені рештки (шкури, ратиці та голови) трьох диких тварин (козуль).

У присутності Голови Деражнянської районної організації УТМР та представників поліції Деражнянського району було проведено обстеження та фотофіксація місця виявлених рештків диких тварин. Сума нанесеної шкоди становить 96000 грн. Також встановлено, що 14 та 15 листопада 2020 року ліцензії на відстріл диких тварин (козуль) на території Деражнянського району не виписувались.

Матеріали по факту ознак скоєння браконьєрських дій в порядку статті 214 КПК України направлено до Головного Управління Національної Поліції у Хмельницькій області для встановлення та притягнення до відповідальності осіб, причетних до даного правопорушення.

Джерело: Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *