Колектив апарату управління ДП «Хмельницьке ЛМГ» приєднався до збору кукурудзи для підгодівлі звірів взимку. Ще раніше єгерська служба та добровільні помічники лісівників припасли чимало коренеплодів, сіна, кормових віників, солі, аби дичина не відчувала скрути в холодну пору року. Про це повідомляє прес-служба Хмельницького ЛМГ.
Поліпшення умов життя диких тварин на заселених ними територіях забезпечує зростання їхньої чисельності, Про це свідчать результати ведення мисливського господарства у багатьох країнах світу. Особливо вони вагомі в Німеччини, Швеції. Тут дуже багато кабанів, козуль, лосів. За останнє десятиліття багато зробила для примноження дичини сусідня Польща.
Практика свідчить, що підвищення ефективності мисливського господарства неможливе без проведення комплексу біотехнічних заходів, які передусім передбачають збільшення кормових ресурсів за рахунок сільськогосподарських культур чи натуральних кормів у біотопах; створення умов для розмноження і життєдіяльності видів; попередження чи різке зниження смертності через відсутність або неможливість добування корму в багатосніжний період.
До біотехнічних заходів також належать боротьба з хижаками і браконьєрством, лікування дичини, профілактична робота, акліматизація та селекція.
Саме в такому напрямку працюють у Хмельницькому ЛМГ. А це – запорука того, що вже в найближчі роки у лісах підприємства побільшає звірів.