На Закарпатті розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

З 10 вересня 2022 року на водоймах Закарпаття розпочинається осінньо-зимова нерестова заборона на лов риби та інших водних біоресурсів. Враховуючи обґрунтування та рекомендації науково-дослідних організацій, заборона триватиме по 10 січня 2023 року. Про це повідомляє navchas.com.ua з посиланням на Державне агентство меліорації та рибного господарства України.

Основна мета заборони – забезпечити охорону та збереження у належному стані середовища існування, шляхів міграції і місць природного відтворення риби, яка нереститься в осінньо-зимовий період – струмкової форелі та миня річкового.

У заборонений період любительське рибальство дозволено однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом із однією приманкою з берега на спеціально визначених ділянках рибогосподарських водних об’єктах Закарпатської області, з якими можна ознайомитись за посиланням.

Закликаємо рибалок бути відповідальними та дотримуватися встановлених обмежень. В іншому випадку на рибних мародерів чекає покарання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *