На Житомирщині ТОВ «УТМР» не допускає держекоінспекторів до перевірки

полювання (1)На адресу Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло звернення від жителя с. Новий Завод, Пулинського району Житомирської області щодо порушення вимог природоохоронного законодавства ТОВ «УТМР» в ході ведення мисливського господарства.

На підставі звернення Державною екологічною інспекцією України надано погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Українського товариства мисливців і рибалок» (далі ТОВ «УТМР»).

Керівником Державної екологічної інспекції Поліського округу підписано відповідні документи на проведення перевірки. Про позаплановий захід державними інспекторами було повідомлено бухгалтера товариства та власника товариства, так як директор не відповідав на телефонні дзвінки.

У встановлені направленням терміни державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу спільно з спеціалістом з питань запобігання корупції здійснено виїзд на позапланову перевірку за місцем реєстрації товариства, але керівника на робочому місці не виявлено і знову ж на телефонні дзвінки не відповідав. Як результат державними інспекторами було викликано працівників поліції Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області з метою фіксування факту не допуску до перевірки. По прибуттю екіпажу поліції держінспекторами написано відповідну заяву. Після цього працівниками Інспекції здійснено виїзд у місце здійснення господарської діяльності (с. Новий Завод, Пулинський район, Житомирська область) по приїзду виявлено, що на території господарства знаходився єгерський склад та єгерями було повідомлено про те, що їм нічого не відомо про даний захід. З метою фіксації факту не допуску Інспекторами знову ж викликано екіпаж поліції вже Пулинського ВП, Новоград –Волинського ВП ГУНП в Житомирській області.

Дане товариство вже не вперше не допускає державних інспекторів до перевірок чим систематично порушуються вимоги статті 11 ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

З метою притягнення винних посадових осіб до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, що передбачено ст. 188-5 КУпАП їх викликано до Інспекції.

За систематичний не допуск держінспекторів до перевірок, Інспекцією готуються матеріали щодо тимчасової заборони використання Державного мисливського фонду, який наданий товариству у користування.

Джерело:  Державна екологічна інспекція Поліського округу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *