Найбільша українська мисливська конференція відбудеться сьогодні – 7 вересня

Сьогодні ми розкриємо деталі найочікуванішої події для всіх прихильників мисливства та екології. 7 вересня 2023 року відбудеться зустріч представників української мисливської спільноти на zoom-конференції. Захід має на меті обговорення актуальних питань регулювання чисельності хижаків та використання державного мисливського фонду в період дії воєнного стану. Про це повідомила напередодні Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь.

Згідно із звітом, опублікованим на допоміжному веб-сайті, до участі в конференції запрошені представники ключових мисливських організацій, а також державних установ. Модератором заходу буде Держлісагентство.

Попередній контекст: Вже з 2 серпня 2023 року, громадські організації, включаючи Всеукраїнську асоціацію мисливців та користувачів мисливських угідь, активно взаємодіяли з урядовими структурами і закликали до підтримки Стратегії розвитку мисливського господарства.

На їхнє прохання вже відреагували представники Офісу Президента України та Кабінету Міністрів. Тепер завдяки цій співпраці, Міндовкілля і Держлісагентство організували зустріч з представниками мисливських організацій і Облвійськадміністраціями.

Важливий аспект цієї ініціативи – це залучення громадськості. Всі користувачі мисливських угідь, громадські мисливські організації, місцеві громади та небайдужі громадяни закликаються надавати інформацію про проблеми, що виникають через блокування мисливської галузі.

Організатори сподіваються, що ця співпраця призведе до позитивних результатів і сприятиме стабілізації ситуації щодо хижаків та інших диких тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *