Найбільше враження на дітей справила «купальня» для диких свиней. Школярі відвідали підгодівельні майданчики

DSCN0598Неймовірну подорож здійснили учні Рудниківського шкільного лісництва, яким опікуються працівники ДП «Колківське ЛГ». Вони побували на підгодівельних майданчиках лісництва. Про це повідомляє прес-служба ДП «Колківське лісове господарство».
Гідом був єгер Рудниківського лісництва Микола Міцевський. Ідейним натхненником та головним організатором подорожі стала керівник Рудниківського шкільного лісництва Оксана Курчик, яка, до слова, завжди знаходить цікаві теми для роботи з дітьми та порозуміння з працівниками лісгоспу.
Зазвичай на екскурсії їдуть автомобільним транспортом, а тут довелося на підводі, адже місця для підгодівлі диких тварин розміщені у важкодоступних місцях. Та й їхали діти до братів своїх менших не з порожніми руками. Власними силами вони виготовили солонець і, звичайно, захотіли його встановити самі.
«Та це своєрідний «фітнес- центр» для тварин!» – такою була перша реакція дітей. Найбільше враження у дітей справила «купальня» для диких свиней.
А дві берізки, що поруч «купальні», слугують тренажерами для покращення росту щетини, адже саме тут «приводить себе у порядок» дике свинство, тручись об стовбури дерев.DSCN0599
Після прийняття таких процедур можна і в «їдальню». А особливо, коли є стовідсоткова впевненість, що люди подбали і про це. Єгер розповів дітям, як саме відбувається підгодівля, скільки зерна і на якій площі розсипається, як годується молодняк.
Звичайно, діти захотіли якнайкраще нагодувати свиней, тому і щедро розсипали кукурудзу на площадці.
Другою зупинкою для дітей став підгодівельний майданчик для козуль та лосів. Саме тут діти і закопали свій «подарунок» та насипали туди солі, поклали сіно у годівниці.
Побачили діти і лисячі нори.
Емоції у дітей просто переповнювали. Час минув дуже швидко. Тож під вечір діти розклали вогнище, щоб зігрітися і підкріпитися.
Що снилося після побаченого цим дітям? Можливо, ті самі звірі, які в ту пору були біля солонців, годівничок або у «купальнях».
Знаємо лише одне: ця подорож відклала у душах дітей іще одну добру насінину – насінину любові до тварин, навіть тих, що живуть у дикій природі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *