Не винний: суд виправдав волинянина, якого затримали у лісі з трупом козулі

Чоловіка, якого влітку єгері затримали із мертвою козулею у Любешівському лісництві, виправдав суд.

Відповідну постанову ухвалив Любешівський районний суд Волинської області 6 жовтня.

Як вбачається із постанови, волинянин свою вину у скоєному правопорушенні не визнав.

Чоловік розповів у суді, що 15 серпня спільно зі своїми товаришами відпочивав на території Любешівського УТМР. В якийсь момент чоловіки почули гавкіт собак, тож підійшли до них. У канаві, поряд з якою гавкали собаки, чоловіки виявили труп козулі. Тож вирішили витягнути його та принести до дороги, після чого викликати поліцію. Однак коли чоловіки несли труп тварини, їх затримали єгері.

Захисник наголосив, що закон не передбачає відповідальності за перенесення трупів тварин. А вина у заподіянні смерті козулі його підзахисним нічим не доведена.

Щоправда, у службових записках майстра лісу, які також досліджував суд у якості доказів, міститься дещо інша версія. В них, зокрема, йдеться, що єгер, лісничий та мисливствознавець почули гавкіт собак, після якого пролунали два постріли. Після цього декілька чоловіків підійшли до автомобіля «Нісан» і поклали у нього зброю. А за деякий час за ними йшли ще двоє чоловіків, які несли труп козулі. Після цього їх затримали.

Однак, суддя, який розглядав справу – Андрій Савич, дійшов висновку, що надані суду докази прямо не доводять вину затриманого чоловіка. Зокрема, відсутні матеріали фото та відеофіксації обставин, відсутні схеми конкретного місця вчинення правопорушення, зовнішнього вигляду тварини, місця вилучення зброї тощо. Окрім того, суддя зазначив, що протокол про адміністративне правопорушення складений із порушеннями.

В результаті суд закрив провадження у зв’язку із відсутністю в діях чоловіка складу адміністративного правопорушення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *