Незаконне полювання в Грузії: Боротьба з Браконьєрством

В Грузії виявили 448 фактів браконьєрства протягом двох місяців, з 19 серпня по 19 жовтня. Про це повідомляє Департамент екологічного нагляду Грузії.

Серед областей, де було виявлено найбільшу кількість фактів незаконного полювання, виділяються Імеретія з 124 випадками, Мцхета-Мтіанеті з 83 випадками, і Самегрело-Земо-Сванетія з 82 випадками. Також зареєстровані випадки в Гурії (39), Шида Картлі (36), Кахетії (35), Аджарії (17), Квемо Картлі (12), Самцхе-Джавахеті (11) і Рача-Лечхумі-Квемо в Сванетії (2). Таке розподілення фактів браконьєрства свідчить про те, що ця проблема є актуальною для різних регіонів країни.

Один із основних аспектів браконьєрства полягає в порушенні правил та використанні забороненої зброї, способів чи знарядь. У 345 випадках браконьєри використовували заборонені засоби полювання. Низка порушників також браконьєрила на перелітних птахів без відповідного дозволу.

Особливу увагу привертає той факт, що досить багато випадків незаконного полювання пов’язані з використанням саморобних електронних пристроїв, які використовуються для приваблення птахів за допомогою звукових сигналів. За 2 місяці з початку сезону полювання вилучено 338 таких пристроїв.

З метою попередження та припинення незаконного полювання, працівники відділу екологічного нагляду здійснюють цілодобовий посилений контроль на всій території Грузії протягом сезону полювання, який триває до 1 березня наступного року.

Боротьба з незаконним полюванням є важливим завданням для збереження природного різноманіття та екосистем Грузії. У Департаменті екологічного нагляду зазначають, що продовжують зусилля для забезпечення відповідності правилам полювання та попередження браконьєрства в країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *