Орест Лютий відкрив мисливський сезон на Волині (ФОТО, ВІДЕО)
Про це на своїй сторінці написав Антін Мухарський (сценічне ім’я Орест Лютий).
– Тут яка справа… Подзвонили добрі люди з Волині, питають: а чи не міг би пан Орест Лютий дати концерт біля білоруського та польського кордонів, щоб мігранти та й росіяни почули, що ми насторожі України в разі чого?
А ми ж з паном Орестом маємо досвід виступати не тільки на весіллях, приватних святах та грандіозних концертах, але й в полях, бліндажах та окопах.
Життя навчило, що всяке в житті може буть, а ми завжди там, де живе дух української волі. Тому погодились і отримали свято душі. Мінімум техніки, максимум мистецького шалу, бо все справжнє – мисливці, бандерівська криївка посеред неозорих волинських лісів, спілкування, музика, юшка…, – підкреслив Антін Мухарський.
Водночас дружина Антіна Мухарського – Єлизавета Бєльська, також поділилась своїми враженнями від побаченого.
– День у Волинському лісі. Ореста Лютого запросили відкрити мисливський сезон. Яке ж це задоволення – сплетіння чоловічих і тваринних енергій. 20 сильних життєрадісних український чоловіків, природа навколо, коні, які тицяються мордою до твоїх рук, наче хочуть сказати: “Гладь мене ще”. І поновлення поголів’я фазанів – пани-мисливці привезли 50 молодих птахів і випускали їх на волю. Трьох і мені довірили. Якщо захочете, покажу відео у наступному дописі, – написала Єлизавета Бєльська.
Через кілька годин, пані Єлизавета опублікувала відео
– Обіцяла показати, як мисливці у Волинському лісі випускають фазанів, вирощених на фермах, у вільне плавання, тобто в політ. Всього привезли 50 особин у великих заґратованих ящиках з кришками. У дашках – невеликі дверцята, щоб можна було виймати птахів по одному. Вони ще юні: пухкенькі, але не надто вкриті пір’ям. Часто мали чорну чи смарагдову за кольором “мордочку” з червоними, як у індиків, акцентами. Кожен мав зафіксований надзьобничок, мабуть, для безпечного транспортування. Мені довірили трьох. Слід було звільнити дзьоба й підкинути птаха догори, перед тим неначе обіймаючи його долонями. Одні птахи злітали, наче ракета, інші – менш впевнено. А дехто вважав за краще зістрибнути донизу, походити й тоді вже обрати злітну смугу. На дотик вони теплі, нагадують вгодованого кота, але з чіткішим “каркасом”. Сказали, що виживуть не всі. Частину з’їдять лисиці. І що їхня головна мета – знайти пару, тоді матимуть значно більше шансів на виживання, – написала Єлизавета Бєльська та побажала всім паруватись, кохатись і жити щасливо й природно.
А чтобы вам в горле встали эти фазаны!