Остап Семерак підписав наказ про внесення лося до Червоної книги України. Слово за Мінюстом

1Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, впевнений, що після державної реєстрації підписаного ним наказу мисливці не матимуть права вбивати цих тварин попри затверджені раніше ліміти.
Про це він заявив, під час підсумкової прес-конференції в прес-центрі КМУ.
«Я з тих, хто звик працювати на результат. Вчора я підписав наказ про включення лося до Червоної книги. Таке рішення підтримане і Національною комісією з питань Червоної книги», – сказав Міністр.
Остап Семерак також розповів, що з моменту прийнятого мною рішення заборонити полювання на цих тварин, ми пройшли складний шлях, до внесення його до Червоної книги.
«Ми пережили колосальний супротив, тиск, навіть шантаж і брудну інформаційну кампанію, але результат того вартий. Лось тепер захищений від полювання», – сказав міністр.
Він також висловив сподівання, що наказ пройде швидку процедуру юстування в Мінюсті і в питанні полювання на лося буде поставлено крапку.
Остап Семерак також повідомив, що міністерством також досягнута домовленість з Франкфуртським зоологічним товариством щодо фінансування та проведення обліку лося в Україні у зимовий сезон 2017/2018 років.
«Це спільне науково-обгрунтоване рішення Мінприроди, науковців, яке дасть можливість на основі отриманих цифр розробити план відновлення популяції лося», – сказав Остап Семерак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *